Siófoki Bányász SE U14,U12 - ESMTK  10:00,12:00  (Csárdaréti úti műfű)

Kecskeméti TE - Siófoki Bányász SE U18,U16  13:00,11:00

2012. június 10., vasárnap

Siófoki Bányász SE U19,U17 - BKV Előre  10:00,12:00  (Csárdaréti úti műfű)

Az U13-as bajnokcsapat az utolsó fordulóra tartogatta az igazi gólparádét

Az U13-as csapatunk is a Mohácsot fogadta a Csárdaréti úti műfüvön, és az utolsó fordulóra maradt a szezon legnagyszerűbb gólcsúcsbeállító parádéja. A siófoki együttes 26 alkalommal talált a vendégek kapujába, ami hatalmas teljesítmény! Bévárdi Zsombor volt a legeredményesebb 7 góljával, aki összesen 76-ot termelt a bajnokságban. Mellette Rábai 6, Gruber 3 gólt szerzett - előbbi zsinórban szerezte a 6 találatát 7 perc leforgása alatt! Somlyó már az 1.percben vezetéshez juttatta a siófoki csapatot.

Magabiztos U15-ös győzelem a zárófordulóban

Az NB II-es bajnokság Dél-Nyugati csoportjában U15-ös csapatunk a Mohácsot fogadta, és sima győzelemmel zárták a szezont. Pfuhl 4 alkalommal volt eredményes, mellette Káldosi és Orbán talált a vendégek hálójába. A siófoki együttes már az első félidőben eldöntötte a találkozót, a szünetben 3:0 volt, ami betudható annak is, hogy 2 perc alatt kétszer is sikerült bevenni a mohácsi kaput.

Siófoki Bányász SE - Mohácsi TE 6:1 (3:0)

3:1-re nyert a Debrecen, de jól játszott az U16

Az NBI-es bajnokságban U16-osaink is a Debrecent fogadták, és a 3:1-es vereség ellenére tisztesen helytálltak, és jól küzdöttek a mérkőzés során. A vendégek az első félidőben megszerezték a vezetést, a másodikban növelték előnyüket, de a Siófok a 72.percben szépíteni tudott. Nem tartott sokáig az öröm, mert 3 perccel később újra kettő volt közte, és a debreceniek meg is tartották ezt a lefújásig.

Siófoki Bányász SE - DVSC 1:3 (0:1)

Jó U18-as helytállás a Debrecen ellen, de vereség a vége

Az NB I-es bajnokság utolsó előtti fordulójában a DVSC-t fogadta a Csárdaréti úti műfüvön U18-as csapatunk. A debreceni csapat volt a mérkőzés esélyese, de nagyon szépen helytállt a siófoki együttes. A vendégek a 16.percben szereztek vezetést, és a 65.percben tudták 2 gólra növelni előnyüket, többre azonban már nem futotta. A vereség ellenére is dícséret illeti a Bányász játékosait.

Siófoki Bányász SE - DVSC 0:2 (0:1)

Újabb U17-es siker idegenben!

U17-es csapatunk is a III.Kerület otthonában vendégszerepelt az NB II-es bajnokság Közép A csoportjában. Bucska ezúttal is remek teljesítményt nyújtott, ő kezdte meg a góllövést az első félidő végén, és ő is fejezte be a 89.percben, bebiztosítva a siófoki győzelmet. A csapat már 3:0-ra vezetett, amikor feltámadtak a hazaiak, és élessé tették a végét: a 87.percben lett 2:3 Pothorszki góljával, erre válaszolt a középkezdés után Bucska, kialakítva a végeredményt.

Súlyos U19-es zakó

A III.Kerület otthonában lépett pályára U19-es csapatunk, és bár Ükös góljával sikerült megszerezni a vezetést az 5.percben, a hazai csapat 6-ot vágott az első félidőben. A másodikban további 5-öt, így a 11 találat miatt Ükös duplája sovány szépségtapasz volt. Mivel a kispad üres volt, a frissítés elmaradt, csere nélkül pedig nehéz végigjátszani 90 percet.

III.Kerület - Siófoki Bányász SE 11:2 (6:1)

Budaörsön és a Mészöly Focisuli ellen is U12-es vereség

U12-es csapatunk az U14-esekhez hasonlóan Budaörsön lépett pályára, és komoly vereségbe szaladt bele. A hazai csapat már a 8.percben vezetett, és az ellenfél minden tekintetben felülmúlta a siófoki együttest, győzelmük tehát megérdemelt. A mutatott teljesítménynél lényegesen több kell a sikerhez.

Budaörs - Siófoki Bányász SE 7:0 (4:0)

Nem ment az U14-nek

Budaörsön vendégszerepelt U14-es csapatunk az NB II-es bajnokság Közép-Nyugati csoportjában. A hazaiak már az első félidőben, 4 perc alatt kialakították a végeredményt: a 13. és a 17.percben voltak eredményesek a zöld-fehérek.

Budaörs - Siófoki Bányász SE 2:0 (2:0)

Budaörs: Hegyi, Langer, Keller, Melegh, Soós (Maczó 57'), Opauszky, Lantos, Szakács, Toroczkai, Jandó (Kovács D. 41'), Lőrincz.

Bajnokhoz méltóan folytatták az U13-asok!

U13-as bajnokcsapatunk is a Pécs, valamint a Baja ellen lépett pályára az NBII Dél-Nyugati csoportjában, és mindkét mérkőzésen győztesen hagyták el azt: a PMFC otthonában sikerült 2 gólos előnyre szert tenni Gruber és Bauer révén, majd a második félidő elején szépítettek a hazaiak. Pár perccel később Bévárdi ismét betalált a pécsi kapuba, de újra jött rá egy válasz, az egyenlítés azonban már nem sikerült a piros-feketéknek.