Balaton Trófea 2019

Kategória: 2018/2019

2019.06.25-06.28. között rendezték meg Siófokon a Balaton Trófea 2019-es tornáját, ahová Lengyelországból, Csehországból, Bosznia-Hercegovinából, Magyarországról, Koszovóból, Horvátországból, Szlovákiából, Szlovéniából és még az Egyesül Államokból is érkeztek különböző korosztályú csapatok megméretteni magukat. Rendkívül Sűrű volt a program, az időjárás kiváló volt, tényleg csak a labdarúgás volt a középpontban.
Egyesületünk minden korosztályban képviseltette magát, U10-ben és U15-ben 2 csapattal.
U9-es csapatunk megynerte a Balaton Trófeát! Ők az alábbi sikereket érték el:
Jokosza Tab – Siófoki Bányász SE 0-3
SK Vizovice - Siófoki Bányász SE 4-6
SZEOL SC - Siófoki Bányász SE 4-2
STS Sokół Smolec - Siófoki Bányász SE 4-7
Sokol Kolovraty - Siófoki Bányász SE 0-3
A mérkőzések eredményének alakulása után eldőlt, hogy csapatunk az első helyért játszhat, ahol az ellenfelünk a SZEOL SC volt.
SZEOL SC - Siófoki Bányász SE 5-7
Gratulálunk!
U10-es csapatunk kiváló játékkal nyerte meg szintén a Balaton Trófeát, ahol mind a két csapattal elődöntőig jutottak.
Siófoki Bányász SE „A” – GKS GieKSa Katowice 6-0
III ker TVE - Siófoki Bányász SE „A” 0-6
LKS Orzeł Palowice - Siófoki Bányász SE „A” 1-8
TJ Sokol Košťany - Siófoki Bányász SE „A” 0-13
UKS Varsovia - Siófoki Bányász SE „A” 1-2
A csoportmeccsek után jöttek az elődöntők:
Siófoki Bányász SE „A” - Siófoki Bányász SE „B” 19-1
Döntő: 
Siófoki Bányász SE „A” – III Ker TVE 2-5


Második U10-es csapatunk eredményei a következőképpen alakultak:
Siófoki Bányász SE „B” - SKiS Pegaz 5-6
Sokol Dolní Počernice - Siófoki Bányász SE „B” 6-1
MKS Siechnice - Siófoki Bányász SE „B” 2-6
Siófoki Bányász SE „B” - FOTBALOVÁ ŠKOLIČKA 12-3
Elődöntő: 
Siófoki Bányász SE „A” - Siófoki Bányász SE „B” 19-1
3. helyért:
SKiS Pegaz - Siófoki Bányász SE „B” 6-1

U11-es csapatunk 100%-os teljesítménnyel, hasonlóan az U10-es csapatunkhoz, aranyéremmel gazdagodtak!

 

Siófoki Bányász SE - SK Vizovice 7-0
FK Jablonec - Siófoki Bányász SE 0-2
AP Sukces - Siófoki Bányász SE 1-6
Negyeddöntő:
Siófoki Bányász SE - 1. OMK Šternberk 4-0
Elődöntő: 
ŠK Vrakuňa - Siófoki Bányász SE 0-8
Döntő:
NK Mladost Buzin - Siófoki Bányász SE 0-2

U12-es csapatunk 7. helyen zárt a tornán. Eredményei:
Siófoki Bányász SE - Sokol Dobšice, z.s. 4-2
Siófoki Bányász SE - Zespół Szkół Sportowych 1-2
Siófoki Bányász SE - STS Sokół Smolec 7-1
Siófoki Bányász SE - Polonia Słubice 0-5
Helyosztók 5-8:
TJ Moravan Lednice - Siófoki Bányász SE 1-4
Huragan Wołomin - Siófoki Bányász SE 0-2

U13-as csapatunk a 4. helyet szerezte meg a tornán:
Siófoki Bányász SE - Kosa Konstancin 0-3
Siófoki Bányász SE - Zespół Szkół Sportowych 6-0
Siófoki Bányász SE - KS Sparta Miejska Górka 5-0
Polonia Słubice - Siófoki Bányász SE 4-2
Kosa Konstancin - Siófoki Bányász SE 6-0
NK Krsko - Siófoki Bányász SE 1-0


U15-ös korosztályban szintén 2 csapattal neveztünk a tornára.
KS Sparta Miejska Górka - Siófoki Bányász SE „A” 1-3
FC Mělník - Siófoki Bányász SE „A” 0-10
NK Krsko - Siófoki Bányász SE „A” 4-0
Zespół Szkół Sportowych - Siófoki Bányász SE „A” 0-1
Elődöntő:
KF Dinamo FC - Siófoki Bányász SE „A” 1-2
Döntő:
NK Krsko - Siófoki Bányász SE „A” 3-1

KF Dinamo FC - Siófoki Bányász SE „B” 1-0
FK Krnov - Siófoki Bányász SE „B” 1-1
Horacky fotbalovy klub Trebic - Siófoki Bányász SE „B” 0-1
AMSPN Hetman Zamość - Siófoki Bányász SE „B” 2-0
Klub Piłkarski Obra 1912 Kościan - Siófoki Bányász SE „B” 1-0
Helyosztó:
Zespół Szkół Sportowych - Siófoki Bányász SE „B” 4-0
7-8. helyért
Siófoki Bányász SE „B” - Klub Piłkarski Obra 1912 Kościan 1-0

U17-es korosztályban sikerült szintén felérni a csúcsra:
Siófoki Bányász SE - FC Sellier & Bellot Vlašim 1-3
Siófoki Bányász SE - SKiS Pegaz 9-0
Siófoki Bányász SE - Sfc Kalinkovo 1-0
Helyosztó:
Siófoki Bányász SE - TJ Svitavy 1-0
Siófoki Bányász SE - Akademia Sportu Radomiak 4-0
Első helyért:
Siófoki Bányász SE - KF Dinamo FC 2-1