Budaörsön és a Mészöly Focisuli ellen is U12-es vereség

Kategória: 2011-2012

U12-es csapatunk az U14-esekhez hasonlóan Budaörsön lépett pályára, és komoly vereségbe szaladt bele. A hazai csapat már a 8.percben vezetett, és az ellenfél minden tekintetben felülmúlta a siófoki együttest, győzelmük tehát megérdemelt. A mutatott teljesítménynél lényegesen több kell a sikerhez.

Budaörs - Siófoki Bányász SE 7:0 (4:0)

Budaörs: Klicsó, Szabó K. (Kőszegi 50'), Pálffy, Grósz, Vitai (Kőszegi 48'), Erős, Garami (Sós 50'), Nagy B. (Horváth B. 48'), Nagy K. (Fábiánffy 52'), Márton, Rémai.

Siófoki Bányász SE: Horváth M. (Ratasics B. 36'), Paál, Kiss B., Ratasics L., Kupi, Bali, Palásti, Török, Unger, Oláh (Lukácsik 45'), Csorba.

Gólszerzők: Nagy K. 2 (8',34'), Márton 2 (51',55'), Rémai (18'), Nagy B. (20'), Erős (66')

A budaörsi mérkőzést követően hazai pályán fogadta a csapat a Mészöly Focisulit, és 2:6 lett a végeredmény. A vendégek 2:0-ra vezettek az első játékrész után, a második félidőben Palásti még szépíteni tudott, de futószalagon jöttek a vendég gólok.

Siófoki Bányász SE - Mészöly Focisuli 2:6 (0:2)

Siófoki Bányász SE: Ratasics B. (Horváth M. 36'), Márta (Oláh 36'), Kiss B., Ratasics L. (Paál 45'), Kupi, Bali (Lukácsik 64'), Palásti, Török, Unger, Sárközi, Csorba.

Mészöly Focisuli: Kovács K., Tóth (Tatai 56'), Papp, Budaházi, Radics, Kovács R., Sebők, Albert, Kiss, Gociu, Tarpai (Blonski 42').

Gólszerzők: Palásti (47'), Török (61'), illetve Radics 2 (15',63'), Gociu 2 (50',59'), Sebők (34'), Papp (57')

Sárga lap: Ratasics L. (43')