Gergye Dániel tizenegyese a Kalocsának (ápr. 24-28)

Kategória: 2012-2013

Molnár Ferenc tanítványai huszonöt gólt rúgtak a Kalocsának, melyből Gergye Dániel egymaga tizenegyet vállalt, ám ezt követően elszenvedték első bajnoki vereségüket Pakson. Hazai pályán a már említett Gergye góljával szoros meccsen nyertek (1-0), ám ebben a szezonban húsz forduló után első alkalommal nem tudtak gólt szerezni és miután már a harmadik percben hátrányban voltak a tolnaiak visszavágtak az őszi vereségért. Molnár Ferencék azonban még így is kilenc ponttal vezetik a bajnokságot a paksiak előtt…  A legidősebbek is rangadót játszottak, hisz ellenfelük két hellyel, egyetlen ponttal előzte meg őket a tabellán, ám hiába is vezettek hazai pályán két találattal még a  nyolcvanadik percben, ugyanis hét perc alatt kapott három góllal kikaptak. A tizenhét évesek viszont nagyon belelendültek, hisz hat verséggel kezdték a tavaszt, ám egymás után immár másodszor is győzni tudtak ezúttal Gergye Krisztián triplájával. Sallai Tibor együttese is remek meccset játszott Pakson, ahol Török Dávid góljának és Ratasics Bence remek védéseinek köszönhetően el is hozták a három bajnoki pontot.

U19, II. osztály, Közép A:

Siófoki Bányász SE – Levegő-Energia HFC 2-3 (2-0)

SBSE: Bíró Dávid Patrik – Fodor Martin, Blaski Gábor, Volák Dániel, Baranyai Róbert (Hajdu Richárd Sebastian 67.p), Prei Gábor, Joó Gergő, Mihály Péter, Bene Ákos Armand, Molnár Milán, Fejes Balázs (Szőke István 52.p). Edző: Samu Miklós.

Gólszerzők: Fodor Martin 5. (1-0), Varga Márton (öngól) 7. (2-0) perc.

U18, I. osztály:

Pápai ELC – Siófoki Bányász SE 2-0 (1-0)

SBSE: Elek Zoltán – Magas Valentin Ferenc (Piukovics Mátyás 46.p), Sándor Tamás, Hajdu Richárd Sebastian, Pete Krisztián, Kiss Gábor, Fodor Martin (Török Richárd), Óvári Attila (Udvari Martin 46.p), Orosz Ádám, Turós Viktor, Singer Róbert. Edző: Tóth Csaba.

U17, II. osztály, Közép A:

Siófoki Bányász SE – Levegő-Energia HFC 4-2 (0-1)

SBSE: Vörös Milán Péter – Andermann Máté (Benke Armand 80.p), Gergye Krisztián, Vidovics Krisztián (Zsigó Márk 46-p), Lájer Márk (Nagy Dániel 46.p), Singer Róbert, Kovács Bálint, Lukács Márk (Benei Gábor Krisztián 80.p), Junghardt Krisztián, Horváth Milán (Göttlinger Barna 70.p), Turós Viktor. Edző: Vida András.

Gólszerzők: Gergye Krisztián 48. (1-1), 58. (2-1), 71. (3-1), Turós Viktór 77. (4-1) percben.

U16, I. osztály:

Pápai ELC – Siófoki Bányász SE 6-0 (5-0)

SBSE: Farkas Máté – Varga-Jancsó Dániel, Schütz Dániel, Görgics Dániel, Baricz András (Kovács Kristóf Gábor 46.p), Káldosi Attila Brunó, Czink Móricz Gergő, Mózes Krisztián (Kovács Norbert 46.p), Sarang Dániel, Pfuhl Péter, Gyurcsek Márk. Edző: Perger András.

U15, II. osztály, Dél-nyugat:

Méhecskék SE Kalocsa – Siófoki Bányász SE U15 0-25 (0-12)

SBSE: Finta Balázs József (Lukács Benjámin 59.p) – Krisztin Balázs, Radványi Máté, Kajtár Benjámin (Sebály Attila 50.p), Radványi Márk, Tóth Dávid Ádám (Laczkó Tibor Ákos 41.p), Paál Martin (Bakos Botond 48.p), Baricz András (Kovács Kristóf Gábor 41.p), Fenyvesi Márk, Gergye Dániel, Andróczi Krisztofer Alex. Edző: Molnár Ferenc.

Gólszerzők: Gergye Dániel 2., 3., 17., 23., 39., 40., 46., 49.,52., 68., 69., Andróczi Krisztofer Alex 15., 18., 26., 30., 39., 80., Baricz András 21., Sebály Attila 58., 62., 63., 66., 78., 79., Kovács Kristóf Gábor 77. perc.

Paksi FC U14 – Siófoki Bányász SE U15 2-0 (1-0)

SBSE: Finta Balázs József – Krisztin Balázs, Radványi Máté (Kovács Kristóf Gábor 51.p), Kajtár Benjámin, Radványi Márk, Tóth Dávid Ádám, Paál Martin (Sebály Attila 41.p), Fiáth Péter János, Fenyvesi Márk, Gergye Dániel (Laczkó Tibor Ákos 78.p), Andróczi Krisztofer Alex. Edző: Molnár Ferenc.

Siófoki Bányász U14 – Kozármisleny 0-3 (0-1)

SBSE: Kérfalusi Attila Tamás – Nagy Marcell, Suszter Gábor, Sófalvi Csaba (Ján Bence Pál 53.p), Isó Gábor, Szentmártoni László, Balogh Bence Benitó, Gruber Péter, Bauer András, Király Dávid, Somlyó László (Bévárdi Gábor 48.p).  Edző: Gruber György.

Siófoki Bányász U14 – Méhecskék SE Kalocsa 9-0 (5-0)

SBSE: Kérfalusi Attila Tamás – Nagy Marcell (Sófalvi Csaba 46.p), Suszter Gábor (Ján Bence Pál 41.p), Gál Márkó Dominik, Isó Gábor (Kovács Balázs 60.p), Szentmártoni László, Balogh Bence Benitó, Gruber Péter, Bévárdi Gábor, Király Dávid (Lapos Máté 46.p), Somlyó László (Rábai Bence László 56.p). Edző: Gruber György.

Gólszerzők: Király Dávid 2., 22., Somlyó László 4., Gruber Péter  10., 71., Balogh Bence Benitó 23., Rábai Bence László 60., Bévárdi Gábor 64., Lapos Máté 70. perc.

Jók: Bévárdi Gábor, Balogh Bence Bernitó,  Szentmátoni László, Gruber Péter.

Gruber György, edző: „sikerült megtalálni a fiúknak a góllövő cipőket”

U13, II. osztály, közép A:

Méhecskék SE Kalocsa – Siófoki Bányász SE 4-1 (2-1)

SBSE: Horváth Marcell – Paál Marcell, Csorba Levente, Kupi Marcell, Csepregi Imre, Török Dávid, Kovács Levente, Bali Balázs (Oláh Antal 54.p), Unger Péter (Lukácsik Gábor 61.p), Sárközi Dominik, Acsai Roland (Hoffmann Ábel 61.p). Edző: Sallai Tibor.

Gólszerző: Bali Balázs 28. (2-1) perc.

Paksi FC U12 – Siófoki Bányász SE 0-1 (0-1)

SBSE: Ratasics Bálint (Horváth Marcell 67.p) - Paál Marcell, Csorba Levente, Kupi Marcell, Csepregi Imre, Török Dávid, Kovács Levente, Bali Balázs (Lukácsik Gábor 66.p), Unger Péter, Sárközi Dominik, Acsai Roland (Oláh Antal 25.p). Edző: Sallai Tibor.

Gólszerző: Török Dávid 15. perc.

Sallai Tibor edző: „Mindkét oldalon sok helyzet és technikai hiba jellemezte a meccset, ami talán a rossz talajú pályának is volt köszönhető. A csatárok nagyon keveset futottak és vissza sem támadtak, így nagy feladat hárult a középpályára és a védelemre. Csapatomból kiemelném a kapus Ratasics Bálintot, aki nagyon jól védet még 11-est is hárított, nagyon együtt élt a játékkal, remek kifutásai voltak. „

Siófoki Bányász SE U12 – Kozármisleny 1-8 (1-5)

SBSE: Ábrahám Zsombor (Kéri Adrián 36.p) – Csapó Bence Gergő, Laczkó Levente Csaba, Tarsoly Péter, Kelle Péter Gergő (Kovács Zoltán 54.p), Duzsik Dominik (Nagy Benjámin 54.p), Talabér Levente, Orsós Ferenc (Kovács László Tamás 36.p), Mátyás Marcell Tibor (Herold Roland 36.p), Tóth Bence (Tarsoly Borbála 36.p), Szalai Péter Dávid. Edző: Jenei Zoltán.

Gólszerző: Tóth Bence 18. (4-1) perc.

Siófoki Bányász SE U12 - Méhecskék SE Kalocsa 0-3 (0-1)

SBSE: Ábrahám Zsombor (Kéri Adrián 36.p) – Csapó Bence Gergő, Laczkó Levente Csaba, Talabér Levente, Kelle Péter Gergő, Duzsik Dominik, Szalai Péter Dávid, Csősz Zsombor, Nagy Benjámin (Herold Roland 36.p), Orsós Ferenc, Kovács László Tamás. Edző: Jenei Zoltán.