Remek meccsek a PMFC ellen (ápr. 6-10)

Kategória: 2012-2013

Négy nap alatt két mérkőzést játszottak Sallai Tibor (U13) és Molnár Ferenc (U15) együttesei. Az utóbbiak két sikerrel zártak, igaz a pécsiek alaposan megizzasztották őket, ám Gergye Dániel duplájával a második félidőben öt perc alatt fordítva, hátrányból is nyerni tudtak és továbbra is száz százalékos teljesítménnyel, pontveszteség nélkül vezetik a bajnokságot! Sallai Tiborék is remek meccset játszottak a baranyaiakkal, hatvanegy percig még vezettek is a listavezető ellen, ám akkor kilenc perc alatt háromszor is beköszöntek a vendégek, akik végül csak-csak elvitték a három bajnoki pontot.

U19, II. osztály, Közép A :

REAC Sportiskola SE – Siófoki Bányász SE 4-0 (1-0)

SBSE: Czerula Dávid (Bíró Dávid Patrik 84.p) – Szőke István, Blaski Gábor, Megyeri Ádám, Molnár Milán, Prei Gábor, Joó Gergő, Veres Koppány, Baranyai Róbert, Bene Ákos (Junghardt Krisztián 53.p), Mihály Péter (Lukács Márk 46.p)

Vezetőedző: Samu Miklós.

U 18, I. osztály:

Siófoki Bányász SE – Debreceni labdarúgó Akadémia 0-5 (0-3)

SBSE: Czerula Dávid Krisztián – Pete Krisztián, Princz Gergő, Óvári Attila (Fodor Martin 55.p), Singer Róbert, Hajdu Richárd, Török Richárd (Illés József 72.p), Megyeri Ádám, Sándor Tamás, Kiss Gábor, Pfuhl Péter (Udvari Martin 55.p).  Vezetőedző: Perger András.

U17, II. osztály, Közép A:

REAC Sportiskola SE – Siófoki Bányász SE 5-0 (1-0)

SBSE: Vörös Milán Péter (Bíró Dávid Patrik 79.p) – Vidovics Krisztián (Nasta Márk 46.p), Gergye Krisztián (Volák Dániel 79.p), Zsigó Márk (Benei Gábor Krisztián 56.p), Göttlinger Barna (Andermann Máté 56.p), Singer Róbert, Kovács Bálint, Horváth Milán, Piunkovics Mátyás, Nagy Dániel, Turós Viktor. Vezetőedző: Molnár Ferenc.

U16, I. osztály:

Siófoki Bányász SE – Debreceni LA 0-11 (0-3)

SBSE: Finta Balázs József – Radványi Márk, Kajtár Benjámin, Fiáth Péter János, Paál Martin, Tóth Dávid Ádám, Balázs Krisztián Árpád (Vicze Márton András 63.p), Andróczi Krisztofer Alex, Gyurcsek Márk (Kovács Kristóf Gábor 76.p), Horváth Krisztián Zoltán (Baricz András 48.p, Fenyvesi Márk 76.p), Radványi Máté (Gergye Dániel 48.p).

U15, II. osztály, Dél-nyugat:

Siófoki Bányász SE U15 – PMFC 3-2 (0-1)

SBSE: Finta Balázs József – Kajtár Benjámin, Paál Martin (Laczkó Tibor Ákos 79.p), Fiáth Péter János, Tóth Dávid Ádám, Radványi Máté (Fenyvesi Márk 60.p), Baricz András (Vicze Márton András 67.p), Andróczi Krisztofer Alex, Balázs Krisztián Árpád (Kovács Kristóf Gábor 77.p), Gergye Dániel, Radványi Márk.  Vezetőedző: Molnár Ferenc.

Gólszerzők: Andróczi Krisztofer Alex 47. (1-2), Gergye Dániel 67. (2-2) és 72. (3-2) perc.

Mézga FC – Siófoki Bányász SE U15 1-6 (0-2)

SBSE: Finta Balázs József – Paál Martin, Fiáth Péter János, Kajtár Benjamin, Radványi Márk (Bakos Botond 60.p), Tóth Dávid Ádám, Radványi Máté (Kovács Kristóf Gábor 41.p), Baricz András, Fenyvesi Márk (Krisztin Balázs 46.p), Gergye Dániel (Laczkó Tibor Ákos 55.p), Andróczi Krisztofer Alex. Vezetőedző: Molnár Ferenc.

Gólszerzők: Gergye Dániel 25., Fiáth Péter János 38. és 75., Kajtár Benjámin 45. és 78., Andróczi Krisztofer Alex 47. perc.

UFC Nagykanizsa – Siófoki Bányász SE U-14 3-0 (1-0)

SBSE: Kiss Dániel – Nagy Marcell (Suszter Gábor 75.p), Kovács Balázs, Ján Bence Pál (Lapos Máté 41.p), Isó Gábor, Szentmártoni László, Balogh Bence Benitó, Gruber Péter (Bévárdi Gábor 71.p), Sófalvi Csaba, Király Dávid (Bauer András 41.p), Somlyó László (Rábai Bence László 65.p).  Vezetőedző: Gruber György.

Gruber György: A mérkőzés kiegyenlített játékot hozott, sajnos két gólt megint szöglet után kaptunk, a harmadikat pedig egyértelmű leshelyzet előzött meg.

Jók: Kiss Dániel, Kovács Balázs, Gruber Péter.

U13, II. osztály, Dél-Nyugat:

Siófoki Bányász SE – PMFC 2-4 (1-1)

SBSE: Ratasics Bálint (Horváth Marcell 36.p) – Kupi Marcell, Unger Péter (Csepregi Imre 48.p), Csorba Levente, Török Dávid, Kovács Levente, Sárközi Dominik, Bali Balázs (Oláh Antal 56.p), Lapos Máté, Paál Marcell, Acsai Roland (Lukácsik Gábor 66.p). Vezetőedző: Sallai Tibor.

Gólszerzők: Török Dávid 29. (1-1) és Kovács Levente 56. (2-1) perc.

Sallai Tibor: A bajnokságot vezető, egytől egyig jó képességű gyerekekből álló ellenféllel szemben nagy odafigyeléssel és akarással játszottunk. Elsősorban a masszív védekezésre és az egy az egy elleni párharcok megnyerésére kértem a gyerekeket. A pécsi csapat többet birtokolta a labdát, de labdaszerzés után gyors ellentámadásokat hajtottunk végre, miközben az ellenfél térfelén labdavesztés után rögtön próbáltunk visszatámadni, ami nagy arányban sikerült is! Bátran és agresszívan játszottunk ezért tudtuk 0-1-ről megfordítani az eredményt. Hatvan percig ez jól működött, ám utána pechesek voltunk, bírói segédlettel megfordították az eredményt a pécsiek. A döntetlenre teljesen rászolgált volna a csapat, a vereség ellenére mégis győztes mérkőzésként tekintek a találkozóra.

Mézga FFC – Siófoki Bányász SE 3-7 (2-4)

SBSE: Horváth Marcell – Paál Marcell, Csorba Levente, Kupi Marcell (Hoffmann Ábel 65.p), Lapos Máté, Török Dávid, Kovács Levente, Bali Balázs (Csepregi Imre 46.p), Unger Péter (Oláh Antal 46.p), Sárközi Dominik, Acsai Roland (Lukácsik Gábor 60.p). Vezetőedző: Sallai Tibor.

Gólszerzők: Kovács Levente 6. (1-0) és 32. (4-2), Sárközi Dominik 13. (2-1) és 51. (7-2), Unger Péter 25. (3-2), Bali Balázs 38. (5-2) és 43. (6-2) perc.

Sallai Tibor: A sáros mély talajú pálya a játékot nagyon megnehezítette. Ennek ellenére góljainkat zömét széleken vezetett támadásokból értük el. Időnként iszapfoci volt, de ebből győztesként jöttünk ki, és teljesen megérdemelten nyertünk.