Újabb U17-es siker idegenben!

Kategória: 2011-2012

U17-es csapatunk is a III.Kerület otthonában vendégszerepelt az NB II-es bajnokság Közép A csoportjában. Bucska ezúttal is remek teljesítményt nyújtott, ő kezdte meg a góllövést az első félidő végén, és ő is fejezte be a 89.percben, bebiztosítva a siófoki győzelmet. A csapat már 3:0-ra vezetett, amikor feltámadtak a hazaiak, és élessé tették a végét: a 87.percben lett 2:3 Pothorszki góljával, erre válaszolt a középkezdés után Bucska, kialakítva a végeredményt. Újabb szép siker, különösen úgy, hogy voltak hiányzók, például Orosz, és csak egy cserelehetőség volt. A siófoki együttes beágyazódott a 8.helyre, hiába ér el jó eredményeket.

III.Kerület - Siófoki Bányász SE 2:4 (0:1)

III.Kerület: Balla, Papp (Miller 56'), Csendes (Pothorszki 46'), Bíró, Bordács, Orgyán, Varga (Sajgó 60'), Molnár (Rigó 60'), Pasqúalini, Baráth (Ábrahám 46'), Lakatos (Juhász 60').

Siófoki Bányász SE: Czerula, Jäger, Magas, Udvari, Óvári (Horváth Á. 62'), Fodor, Kiss G., Simon, Bucska, Slezák, Nyári.

Gólszerzők: Bíró (77'), Pothorszki (87'), illetve Bucska 2 (42',89'), Udvari (52'), Slezák (54')

Sárga lap: Pothorszki (79'), illetve Simon (65'), Bucska (86')