Balaton Trófea 2018

Kategória: 2017/2018

Június 26. és 29. között rendezte meg az Euro-sportring cég egyesületünkkel közösen a Balaton Trófea elnevezésű nemzetközi tornát.

4 nap alatt rengeteg mérkőzés, hisz a szervezők garantálták a 6 mérkőzést/csapat. U8-tól egészen U17-ig zajlottak a mérkőzések. Boszniából, Lengyelországból, Horvátországból, Szerbiából, Franciaországból, Csehországból és természetesen Magyarországról érkeztek Siófokra csapatok több korosztállyal, hogy megmérettessék magukat.

 

Az alábbi összegzésben a siófoki csapatok eredményeit olvashatják:

 

U8:

Siófoki Bányász SE 2 – NK Poljicanin 1921  1-12 Gólszerzőnk: Élő Csongor

UKS Akademia PiŁkarska Ostrów Mazowiecki https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif – Siófoki Bányász SE 2 12-1 Gőlszerzőnk Élő Csongor

Błękitni Wejherowo https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif - Siófoki Bányász SE-2 9-1 Gólszerzőnk Élő Csongor

Budafoki L.C. https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/HU.gif - Siófoki Bányász SE-2    7-1 Gólszerzőnk Élő Csongor

Centrum Sportu Asy https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif - Siófoki Bányász SE-2    8-5 Gólszerzőink: Élő 4, Ernyes

 

Így sajnos U8-as csapatunk a 16. helyen zárta a tornát.

 

U9:

Siófoki Bányász SE 1 – SC Marly https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/FR.gif 9:1 Gólszerzők: Onody 4, Szaka 2, Juhász, Homola, Szentesi)

Warszawska Akademia PiŁki Noznej https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif – Siófoki Bányász SE A 2-4 (Szaka 2, Homola, Csák)

FK Železničar https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/RS.gif - Siófoki Bányász SE-1    0-2 ( Onody 2)

Siófoki Bányász SE-1 - BFK Salaspils https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/LV.gif   9-0 ( Homola 5, Szaka 2, Juhász, Deme)

Siófoki Bányász SE-1 - FK Vizioni http://flags.fmcdn.net/data/flags/w580/ks.png    2-4 ( Homola, Szaka)

 

 

U9-es csapatunk a 2. helyet szerezte meg a tornán!

 

U10:

Skola Fudbala Leo Stars  – Siófoki Bányász SE    3-2 (Posza,Sutyor)

SC Marly https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/FR.gif - Siófoki Bányász SE    1-5 (3 Posza, Sutyor, Tófalvi)

GKS Gedania 1922-1 https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif- Siófoki Bányász SE    1-5 ( Sutyor 2, Posza, Körmendy, Tófalvi)

ŠK Vrakuňa  - Siófoki Bányász SE    2-4 ( Sutyor 2, Posza, Körmendy)

Siófoki Bányász SE - UKS Akademia Piłkarska Ostrów Mazowiecki https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif    3-1 (Posza 2, Sutyor)

Siófoki Bányász SE - Skola Fudbala Leo Stars     4-1 ( Körmendy 2, Posza, Sutyor)

 

A Siófoki Bányász SE U10-es csapata aranyérmet szerzett a 2018-as Balaton Trófeán!

 

U11:

FK Bokelj  - Siófoki Bányász SE-1   0-4 ( Radó 2, Regenyei, László)

BFK Salaspils https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/LV.gif- Siófoki Bányász SE-1    3-5 (Regenyei 4, László 1)

Football Academy Oleszyce https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif- Siófoki Bányász SE-1    1-2 ( Regenyei 2)

Siófoki Bányász SE-1 - BAAP BiH – Evrogol     0-3

Błękitni Wejherowo-1 https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif- Siófoki Bányász SE-1    3-2 ( Regenyei 2)

NK Poljicanin 1921  - Siófoki Bányász SE-1    1-0  

 

U11-es "A" csapatunk a torna 4. helyét szerezte meg!

 

U11 B:

Centrum Sportu Asy https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif- Siófoki Bányász SE-2    3-2 ( Gulya, Élő)

PKS Łany https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif- Siófoki Bányász SE-2    9-1 ( Gulya)

SK Bystřice nad Pernštejnem  - Siófoki Bányász SE-2    8-0

BAAP BiH – Evrogol  - Siófoki Bányász SE-2    6-2 ( Gulya, Varga)

Warszawska Akademia Piłki Nożnej https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif - Siófoki Bányász SE-2    5-0

PKS LIFE Siennica https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif - Siófoki Bányász-2    1-1 ( Gulya )

Centrum Sportu Asy https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif - Siófoki Bányász SE-2    1-3 (Gulya 2, Varga)

BFK Salaspils https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/LV.gif - Siófoki Bányász SE-2    2-1 (Varga)

 

 

U12:

WKS „Gryf” Wejherowo https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif - Siófoki Bányász SE    0-4 ( Szabó, Nimsz, Salamon, Kalász)

FC Nový Bor - Siófoki Bányász SE    0-6 (Kalász 2, Saja 2, Nimsz, Salamon)

TJ Moravan Lednice  - Siófoki Bányász SE    0-6 (Kalász 2, Saja, Nimsz, Szaka, Salamon)

FK Vizioni http://flags.fmcdn.net/data/flags/w580/ks.png - Siófoki Bányász SE    1-6 ( Kalász 2, Saja 2, Nimsz, Szaka)

Csepel Hungary  - Siófoki Bányász SE    0-1 (Saja)

TJ Dioss Nýřany z.s  - Siófoki Bányász SE    0-1 (Kalász)

 

U12-es csapatunk is tornagyőztes lett, 100 %-os teljesítménnyel!

 

U13:

FC Spartak Chrást  - Siófoki Bányász SE    0-0

BAAP BiH  – Evrogol - Siófoki Bányász SE    4-0

Warszawska Akademia Piłki Nożnej https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif - Siófoki Bányász SE    0-0

UKS Akademia Piłkarska Ostrów Mazowiecki https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif - Siófoki Bányász SE    0-0

TP Ostrovia 1909-1 https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif - Siófoki Bányász SE    1-0

Siófoki Bányász SE - TP Ostrovia 1909-2 https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif    1-3 ( Németh SZ.)

FK Bokelj  - Siófoki Bányász SE    0-3 (j.n.)

 

U13-as csapatunk a 15. helyet szerete meg.

 

U15:

AP Orzeł Ząbkowice -2 https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif - Siófoki Bányász SE    0-4 (Bagó, Fellembek, Polyák, Korponai)

Asd Unione Friuli Isontina  - Siófoki Bányász SE    0-1 (Fellembek)

SK Slatina  - Siófoki Bányász SE    0-2 (Bagó, Korponai)

Csepel Hungary  - Siófoki Bányász SE    0-2(Ábrahám, Kulifay)

Siófoki Bányász SE - FK "LOVCEN"     3-1 (Bagó, Fellembek, Korponai)

Junak-Sinj  - Siófoki Bányász SE    2-4 (Bagó 2, Fellembek, Ábrahám)

 

U15-ös csapatunk szintén az 1. helyet szerezte meg a nemzetközi tornán!

 

U17:

1. FC Viktorie Přerov z.s.  - Siófoki Bányász SE    0-0

ZKS Włókniarz Zgierz https://static.hltv.org/images/bigflags/30x20/PL.gif - Siófoki Bányász SE    0-3 ( Gruber 2, Kremán)

NK Poljicanin 1921 – Siófoki Bányász SE    0-0

A.P. DUE STELLE ASD  - Siófoki Bányász SE    0-5 (Gruber 3, Varga 2)

SK Slatina  - Siófoki Bányász SE    0-1 (Gruber)

1. FC Viktorie Přerov z.s.  - Siófoki Bányász SE    0-3 (j.n)

TJ Spartak Myjava  - Siófoki Bányász SE    0-3 (j.n)

Siófoki Bányász SE - TJ Spartak Myjava      3-0 (j.n.)