Tisztújítás után

Kategória: 2019/2020

A Siófoki Bányász SE 2020. június 22 napján tisztújító közgyűlést tartott, tekintettel a korábbi elnökség 5 éves mandátumának lejáratára. A közgyűlés magas jelenléti létszámmal zajlott, 72 tag/szavazatra jogosult részvételével. A közgyűlésen az új elnök személye és az elnökség tagjai 100% szavazati aránnyal, egyhangúlag kerültek megválasztásra, az alábbiak szerint:

Elnök: Lindemann Roland

Elnökségi Tagok: Onody László, Szaka Zsolt, Tóth Gergely, Körmendy Gábor

Az új elnökség fő célkitűzése a siófoki és környező települések gyermekeinek 21. századi körülmények között történő sportolási lehetőségének biztosítása, mind az infrastruktúra, felszereltség, mind az edzésprogram, szakmai felkészültség terén. A mai számítógépes, online világban különösen fontos a gyermekek számára vonzó szabadidős elfoglaltság, sportolási lehetőség biztosítása, hiszen a sport nem csak fizikai teljesítmény, hanem fejleszti a szellemet, a csapatban való munkát, a fegyelmet, a sport révén megélhetik a gyermekek a sikert, de a kudarcot is, megtanulnak a hibákból építkezni, mely összességében hozzájárul egy valós teljesítményen és emberi értékeken alapuló személyiség kialakulásához.Hosszútávú célunk, hogy Siófok Város labdarúgó csapata újra valóban siófoki csapat legyen, saját városunk által kinevelt játékosokkal, a játékosokhoz és a városhoz kötődő klubtagokkal, szurkolókkal. Fentiekben leírt célkitűzésünk megvalósításának elengedhetetlen feltétele az egyesület működését meghatározó külső és belső környezet tökéletes összhangú együttműködése, különösen ideértve az egyesület vezetését, a gyermekekkel foglalkozó edzőket, a gyermekek mögött álló szülőket és városunk önkormányzatát.

Jelmondatunk: „NEM A GYEREK VAN AZ EGYESÜLETÉRT, HANEM AZ EGYESÜLET VAN A GYEREKEKÉRT! – GYŐZZENEK A GYEREKEK!”